Виховна робота за складовою “Фахівець” (2 клас)

Ознайомлення дітей з сучасними професіями типу «людина – людина»: адміністратор, тренер та розширення знань учнів про трудові дії представників цих професій.

Автор: Міхай Вікторія Іванівна, вихователь ГПД 

Набуття вихованцями ключових компетентностей засобами декоративно-ужиткового мистецтва. 

Автор: Матвєєва Лілія Вікторівна, керівник гуртка

Oзнайомлення учнів з професіями типу «людина – техніка», зокрема «електрозварник», «токар», ознайомити з їх умовами праці, матеріалами та інструментами, якими користуються у своїй роботі.

Автор: Маркіна Оксана Богданівна, вихователь ГПД

Продовжувати знайомити дітей із світом професій та формувати в учнів уявлення, що праця є першоосновою життя.

Автор: Гордун Наталія Андріївна, вихователь ГПД

Ознайомлення з поняттями “лісничий”, “єгер”, “браконьєр”, “обхід”, “лісництво” та повторення правила поведінки в лісі.

Автор: Луценко Катерина Олександрівна, вихователь ГПД

​Поглиблення знань учнів про професії типу “людина – знакова система” та розширити уявлення про професії “касир”, “лінгвіст”.

Автор: Луценко Катерина Олександрівна, вихователь ГПД

Формування в учнів уявлення про професії типу “людина – художній образ” та ознайомлення  з професіями “вишивальниця”, “вітражист”, з їхніми умовами праці, матеріалами та інструментами, якими користуються в своїй роботі.

Автор: Луценко Катерина Олександрівна, вихователь ГПД

Продовження формування в учнів уявлення про світ професій та повторення та закріплення знань учнів про професійні якості, інструменти праці та обов’язки представників вже вивчених професій.

Автор: Луценко Катерина Олександрівна, вихователь ГПД

Ознайомлення дітей з компетентностями професій типу “людина-знакова система”: “касир”, “лінгвіст” та розвиток критичного мислення, логіки, інтересу до професійної діяльності.

Автор: Шелест Галина Василівна, вихователь ГПД

Ознайомлення з професіями “лісник” і “єгер”, формування активної громадянської позиції школярів щодо збереження оточуючого середовища, флори і фауни України.

Автор: Шелест Галина Василівна, вихователь ГПД

Закріплення компетентностей із ознайомленими професіями: візажист, вишивальниця, електрозварювальник, токар, касир, лінгвіст, адміністратор, тренер, єгер, лісник. 

Автор: Шелест Галина Василівна, вихователь ГПД

У формі цікавої казкової подорожі у країну Професіоляндію – місто водіїв, регулювальника, світлофора та дорожніх знаків – дітей ознайомлено з правилами дорожнього руху та професіями «Водій», «Регулювальник».

Автор: Кисіль Світлана Володимирівна, методист з профорієнтаційної роботи